openteacher - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Think about the answer, and press the 'View answer' button when you're done.
es: Piense en la respuesta, y pulse el botón «Ver respuesta» cuando esté listo.

en: View answer
es: Ver respuesta

en: Skip
es: Omitir

en: I was right
es: Tenía razón

en: I was wrong
es: Estaba equivocado

en: Translation:
es: Traducción:

en: Think answer
es: Piensa una respuesta
