openteacher - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Think about the answer, and press the 'View answer' button when you're done.
gl: Pensa na resposta, e preme o botón 'Ver resposta' cando a saibas.

en: View answer
gl: Ver resposta

en: Skip
gl: Omitir

en: I was right
gl: Acertei

en: I was wrong
gl: Fallei

en: Translation:
gl: Tradución:

en: Think answer
gl: Pensar resposta
