openteacher - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Think about the answer, and press the 'View answer' button when you're done.
hu: Gondolja ki a választ, majd nyomja meg a „Válasz megtekintése” gombot, amikor készen van.

en: View answer
hu: Válasz megtekintése

en: I was right
hu: Jól tudtam

en: I was wrong
hu: Tévedtem

en: Translation:
hu: Fordítás:
