openteacher - en to si translation catalogue (5 entries)

en: View answer
si: පිළිතුර පෙන්වන්න

en: Skip
si: මඟහරින්න

en: I was right
si: මම හරි

en: I was wrong
si: මම වැරදියි

en: Translation:
si: පරිවර්තනය:
