openteacher - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Think about the answer, and press the 'View answer' button when you're done.
tr: Cevap hakkında düşünün ve hazır olduğunuzda 'Cevabı göster' düğmesine basınız.

en: View answer
tr: Cevabı göster

en: Skip
tr: Atla

en: I was right
tr: Doğruydum

en: I was wrong
tr: Yanlıştım

en: Translation:
tr: Çeviri:

en: Think answer
tr: Cevabı düşün
