openteacher - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Click the button to start
cs: Klikněte pro spuštění

en: Start!
cs: Spustit!

en: Repeat answer
cs: Zopakovat odpověď

en: Repeat mode fade duration (milliseconds)
cs: Délka zobrazení opakování (milisekundy)

en: Lesson
cs: Lekce
