openteacher - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Click the button to start
es: Pulse el botón para comenzar

en: Start!
es: ¡Comenzar!

en: Repeat answer
es: Repetir la pregunta

en: Repeat mode fade duration (milliseconds)
es: Duración del fundido Modo repetición (milisegundos)

en: Lesson
es: Lección

en: Words lesson
es: Palabra de lección
