openteacher - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Click the button to start
fr: Cliquez sur le bouton pour démarrer

en: Start!
fr: Démarrer!

en: Repeat answer
fr: Répétez la  réponse

en: Repeat mode fade duration (milliseconds)
fr: Renouveller le temps du mode d'atténuation (milliseconds)

en: Lesson
fr: Leçon

en: Words lesson
fr: Leçon de mots
