openteacher - en to fy translation catalogue (8 entries)

en: Place - Name
fy: Plak - Namme

en: Name - Place
fy: Namme - Plak

en: Lesson type:
fy: Lestype:

en: Lesson order:
fy: Lesfolchoarder

en: Which place is here?
fy: Hokker plak is hjir?

note: TRANSLATORS: A button the user clicks to let the computer check the given answer.
en: Check
fy: Kontrolearje

en: Please click this place:
fy: Klik alsjebleaft op dit plak:

en: Please click this place:
fy: Klik alsjebleaft op dit plak:
