openteacher - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Place - Name
nl: Plaats - Naam

en: Name - Place
nl: Naam - Plaats

en: Lesson type:
nl: Lestype:

en: Lesson order:
nl: Lesvolgorde:

en: Which place is here?
nl: Welke plaats ligt hier?

note: TRANSLATORS: A button the user clicks to let the computer check the given answer.
en: Check
nl: Controleer

en: Please click this place:
nl: Klik alstublieft deze plaats aan:

en: Please click this place:
nl: Klik alstublieft deze plaats aan:
