openteacher - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: I'm ready, start the lesson!
ar: أنا مستعد، إبدأ الدرس

en: Lesson settings
ar: إعدادات الدرس

en: Change lesson settings
ar: تغيير إعدادات الدرس

en: Word:
ar: كلمة:

en: Lesson type
ar: نوع الدرس
