openteacher - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: I'm ready, start the lesson!
fi: Olen valmis, aloitetaan opettelu!

en: Lesson settings
fi: Opettelun asetukset

en: Change lesson settings
fi: Vaihda opetteluasetuksia

en: Word:
fi: Sana:

en: Lesson type
fi: Opettelun tyyppi

en: Word list order and filters
fi: Sanalistan järjestys ja suodattimet

en: Word modifications
fi: Sanamuutokset

en: Words lesson
fi: Sanojen opettelu
