openteacher - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: I'm ready, start the lesson!
pl: Wszystko gotowe, możemy zaczynać lekcję!

en: Lesson settings
pl: Ustawienia lekcji

en: Change lesson settings
pl: Zmień ustawienia lekcji

en: Word:
pl: Słowo:

en: Lesson type
pl: Rodzaj lekcji

en: Word list order and filters
pl: Kolejność na liście słów oraz filtry

en: Word modifications
pl: Modyfikacje słowa

en: Words lesson
pl: Lekcja słów
