openteacher - en to si translation catalogue (5 entries)

en: I'm ready, start the lesson!
si: මම සූදානම්, පාඩම ආරම්භ කරන්න!

en: Lesson settings
si: පාඩම් සැකසුම්

en: Change lesson settings
si: පාඩම් සැකසුම් වෙනස් කරන්න

en: Word:
si: වචනය:

en: Lesson type
si: පාඩම් වර්ගය
