openteacher - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Word most done wrong:
es: Palabra con mayores errores:

en: Title:
es: Título:

en: Question language:
es: Idioma de la pregunta:

en: Answer language:
es: Idioma de la respuesta:

en: Question
es: Pregunta

en: Answer
es: Respuesta

en: Given answer
es: Respuesta dada

note: TRANSLATORS: a label of a table column that tells if the user had the answer correct by showing a checkbox.
en: Correct
es: Correcto
