openteacher - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Word most done wrong:
gl: Palabra coa que se produciron máis erros:

en: Title:
gl: Título

en: Question language:
gl: Idioma da pregunta:

en: Answer language:
gl: Idioma da resposta:

en: Question
gl: Pregunta

en: Answer
gl: Resposta

en: Given answer
gl: Resposta dada

note: TRANSLATORS: a label of a table column that tells if the user had the answer correct by showing a checkbox.
en: Correct
gl: Correcto
