openteacher - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Results
cs: Výsledky

en: Note:
cs: Známka:

en: yes
cs: Ano

en: no
cs: Ne

en: Completed: %s
cs: Dokončeno: %s

en: Total thinking time: %s second | Total thinking time: %s seconds
cs[0]: Celkový čas: %s sekunda
cs[1]: Celkový čas: %s sekund

en: Total thinking time: %s minutes
cs: Celkový čas: %s minut
