openteacher - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Note:
el: Βαθμολογία:

en: yes
el: Ναι

en: no
el: Όχι

en: Completed: %s
el: Ολοκληρώθηκε: %s

en: Total thinking time: %s second | Total thinking time: %s seconds
el[0]: Συνολικός χρόνος σκέψης: %s δευτερόλεπτο
el[1]: Συνολικός χρόνος σκέψης: %s δευτερόλεπτα
