openteacher - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Results
es: Resultados

en: Note:
es: Nota:

en: yes
es: sí

en: Completed: %s
es: Completado: %s

en: Total thinking time: %s second | Total thinking time: %s seconds
es[0]: Tiempo total pensando: %s segundo
es[1]: Tiempo total pensando: %s segundos

en: Total thinking time: %s minutes
es: Tiempo total pensando: %s minutos
