openteacher - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Results
fy: Fertuten

en: Note:
fy: Sifer:

en: yes
fy: ja

en: no
fy: nee

en: Completed: %s
fy: Foltôge: %s

en: Total thinking time: %s second | Total thinking time: %s seconds
fy[0]: Totale tinktiid: %s sekonde
fy[1]: Totale tinktiid: %s sekondes

en: Total thinking time: %s minutes
fy: Totale tinktiid: %s minúten
