openteacher - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Results
gl: Resultados

en: Note:
gl: Nota:

en: yes
gl: si

en: no
gl: non

en: Completed: %s
gl: Completado: %s

en: Total thinking time: %s second | Total thinking time: %s seconds
gl[0]: Tempo total pensando: % segundo
gl[1]: Tempo total pensando: % segundos

en: Total thinking time: %s minutes
gl: Tempo total pensando: %s minutos
