openteacher - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Note:
hu: Eredmény:

en: yes
hu: igen

en: no
hu: nem

en: Completed: %s
hu: Teljesítve: %s

en: Total thinking time: %s second | Total thinking time: %s seconds
hu[0]: Összes gondolkodási idő: %s másodperc
hu[1]: Összes gondolkodási idő: %s másodperc
