openteacher - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Results
tr: Sonuçlar

en: Note:
tr: Not:

en: yes
tr: evet

en: no
tr: hayır

en: Completed: %s
tr: Tamamlanmış: %s

en: Total thinking time: %s second | Total thinking time: %s seconds
tr[0]: Toplam düşünme süresi: % saniye
tr[1]: Toplam düşünme süresi: % saniye

en: Total thinking time: %s minutes
tr: Toplam düşünme süresi: %s dakika
