openteacher - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Date
ar: التّاريخ

en: Note
ar: ملاحظة

en: Completed
ar: مكتمل

en: Highest note:
ar: أعلى درجة

en: Average note:
ar: الدرجة المتوسّطة

en: Lowest note:
ar: أقلّ درجة

en: Back
ar: إلى الخلف
