openteacher - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Date
de: Datum

en: Note
de: Notiz

en: Completed
de: Abgeschlossen

en: Highest note:
de: Höchste Note:

en: Average note:
de: Durchschnittliche Note:

en: Lowest note:
de: Niedrigste Note:

en: Back
de: Zurück
