openteacher - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Note
el: Σημείωση

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Highest note:
el: Υψηλότερη βαθμολογία:

en: Average note:
el: Μέση βαθμολογία:

en: Lowest note:
el: Χαμηλότερη βαθμολογία:

en: Back
el: Πίσω
