openteacher - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Date
es: Fecha

en: Note
es: Nota

en: Completed
es: Terminado

en: Highest note:
es: Nota más alta:

en: Average note:
es: Nota promedio:

en: Lowest note:
es: Nota más baja:

en: Back
es: Atrás
