openteacher - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Date
ru: Дата

en: Note
ru: Примечание

en: Completed
ru: Выполнено

en: Highest note:
ru: Наилучший результат:

en: Average note:
ru: Средний результат:

en: Lowest note:
ru: Наихудший результат:

en: Back
ru: Назад
