openteacher - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Date
tr: Tarih

en: Note
tr: Not

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Highest note:
tr: En yüksek not:

en: Average note:
tr: Ortalama not:

en: Lowest note:
tr: En düşük not:

en: Back
tr: Geri
