openteacher - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Name for this place
cs: Jméno tohoto místa

en: What's this place's name?
cs: Jak se toto místo jmenuje?

en: OpenGL rendering
cs: OpenGL renderování

en: Lesson
cs: Lekce

en: Topography
cs: Topografie
