openteacher - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Name for this place
pl: Nazwa tego miejsca

en: What's this place's name?
pl: Jak nazywa się to miejsce?

en: OpenGL rendering
pl: Renderowanie OpenGL

en: Lesson
pl: Lekcja

en: Topography
pl: Topografia
