openteacher - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Welcome, please choose your account by clicking on it.
cs: Vítejte, vyberte si prosím poklikáním účet.

en: I am a new user
cs: Jsem nový uživatel

en: Start exercise
cs: Začít cvičení

en: Username taken
cs: Uživatelské jméno vybráno

en: That username is already taken. Please try again.
cs: Tohle uživatelské jméno je už obsazeno. Zkuste to prosím znovu.
