openteacher - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: That's a mistake :(.
pl: To jest pomyłka :(.

en: Please choose a user name and the keyboard layout you want to learn.
pl: Wybierz nazwę użytkownika oraz układ klawiatury, którego chcesz się uczyć.

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Keyboard layout:
pl: Układ klawiatury:

note: TRANSLATORS: Split the line as closest to the middle as TRANSLATORS: possible, not necessarily between 'Keyboard TRANSLATORS: layout' and 'preview'. Thanks :)
en: Keyboard layout
    preview:
pl: Podgląd układu
    klawiatury:

en: Welcome, please choose your account by clicking on it.
pl: Witaj, wybierz swoje konto klikając je.

en: I am a new user
pl: Jestem nowym użytkownikiem

en: Level
pl: Poziom

en: Speed (words per minute)
pl: Szybkość (słów na minutę)

en: Amount of mistakes
pl: Ilość błędów

en: Start exercise
pl: Rozpocznij ćwiczenie

en: Username empty
pl: Pusta nazwa użytkownika

en: The username should not be empty. Please try again.
pl: Nazwa użytkownika nie powinna być pusta. Proszę spróbować jeszcze raz.

en: Username taken
pl: Nazwa użytkownika zajęta

en: That username is already taken. Please try again.
pl: Ta nazwa użytkonika jest już zajęta. Proszę spróbować jeszcze raz.

en: Typing Tutor
pl: Nauka pisania na klawiaturze
