openteacher - en to fy translation catalogue (11 entries)

en: Select category
fy: Selektear kategory

en: Please select a category
fy: Selektear alsjebleaft in kategory

en: Select book
fy: Selektear boek

en: Please select a book
fy: Selektear alsjebleaft in boek

en: Select list
fy: Selektear list

en: Please select a list
fy: Selektear alsjebleaft in list

en: Import from vocatrain.com
fy: Foegje yn fan vocatrain.com

en: Import from woordjesleren.nl
fy: Foegje yn fan woordjesleren.nl

en: The word list was imported from %s successfully.
fy: De wurdlist wie ynfoegd fan %s mei sukses.

en: No %s connection
fy: Gjin %s-ferbining

en: {serviceName} didn't accept the connection. Are you sure that your internet connection works and {serviceName} is online?
fy: {serviceName} akseptearde de ferbining net. Binne jo wis dat jo ynternetferbining wurket en dat {serviceName} online is?
