openteacher - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Select category
nl: Categorie selecteren

en: Please select a category
nl: Selecteer alstublieft een categorie

en: Select book
nl: Boek selecteren

en: Please select a book
nl: Selecteer alstublieft een boek

en: Select list
nl: Lijst selecteren

en: Please select a list
nl: Selecteer alstublieft een lijst

en: Import from vocatrain.com
nl: Importeren van vocatrain.com

en: Import from woordjesleren.nl
nl: Importeren van woordjesleren.nl

en: The word list was imported from %s successfully.
nl: De woordjeslijst werd met sucess geïmporteerd van %s.

en: No %s connection
nl: Geen %s-verbinding

en: {serviceName} didn't accept the connection. Are you sure that your internet connection works and {serviceName} is online?
nl: {serviceName} accepteerde de verbinding niet. Weet u zeker dat uw internetverbinding werkt en dat {serviceName} online is?
