openteacher - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Password
el: Κωδικός πρόσβασης

en: Invalid login credentials
el: Λανθασμένα στοιχεία σύνδεσης

en: No word list metadata given.
el: Δεν υπάρχουν μεταδεδομένα της λίστας των λέξεων

en: Please fill in the wordlist title, question language and answer language first. Then try again.
el: Παρακαλώ συμπληρώστε τον τίτλο της λίστας, τη γλώσσα ερώτησης και τη γλώσσα απάντησης πρώτα. Έπειτα προσπαθήστε πάλι.

en: No list selected
el: Δεν επιλέχθηκε λίστα

en: No list was selected. Please try again.
el: Δεν επιλέχθηκε λίστα. Παρακαλώ προσπαθήστε πάλι.
