openteacher - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Import from WRDS
pl: Importuj z WRDS

en: Export to WRDS
pl: Eksportuj do WRDS

en: Email
pl: E-mail

en: Password
pl: Hasło

en: Input and output
pl: Wejście i wyjście

en: WRDS Login credentials
pl: Dane logowania do WRDS

en: Invalid login credentials
pl: Nieprawidłowe dane logowania

en: WRDS didn't accept the login credentials. Are you sure you entered your e-mail and password correctly?
pl: Serwis WRDS nie przyjął wprowadzonych danych logowania. Czy na pewno twój adres e-mail i hasło zostały wpisane poprawnie?

en: No WRDS connection
pl: Brak połączenia z WRDS

en: WRDS didn't accept the connection. Are you sure that your internet connection works and WRDS is online?
pl: Serwis WRDS nie przyjął połączenia. Czy na pewno twoje połączenie internetowe działa, a serwis WRDS jest dostępny?

en: No word list metadata given.
pl: Nie podano metadanych listy słów.

en: Please fill in the wordlist title, question language and answer language first. Then try again.
pl: Proszę najpierw wypełnić tytuł listy słów, język pytań i język odpowiedzi. Następnie spróbuj ponownie.

en: Word list succesfully exported to WRDS.
pl: Lista słów pomyślnie wyeksportowana do WRDS.

en: No list selected
pl: Nie wybrano listy

en: No list was selected. Please try again.
pl: Nie wybrano żadnej listy. Proszę spróbować ponownie.

en: The word list was imported from WRDS successfully.
pl: Lista słów została pomyślnie zaimportowana z WRDS.

en: WRDS - login please:
pl: WRDS - zaloguj się:

en: Email:
pl: E-mail:

en: Password:
pl: Hasło:

en: Remember email address and password
pl: Zapamiętaj adres e-mail i hasło

en: WRDS - Please choose a list:
pl: WRDS - Proszę wybrać listę:
