osd-lyrics - en to ms translation catalogue (79 entries)

en: LRC files
ms: Fail LRC

en: Choose LRC file to assign
ms: Pilih fail LRC untuk ditentukan

en: The level of debug messages to log, can be 'none', 'error', 'debug', or 'info'
ms: Aras mesej nyahpepijat untuk dilog, boleh jadi 'tiada', 'ralat', 'nyapepijat', atau 'info'

en: Download failed
ms: Muat turun gagal

en: Cannot create the lyric directory
ms: Tidak dapat mencipta direktori lirik

en: Lyrics not found
ms: Lirik tidak ditemui

en: No supported player is running, exit.
ms: Pemain yang disokong tidak dijalankan, tutup.

en: Another OSD Lyrics is running, exit.
ms: Lirik OSD yang lain sedang dijalankan, tutup.

en: Unknown title
ms: Tajuk tidak diketahui

en: Unknown artist
ms: Artis tidak diketahui

en: OSD Lyrics
ms: Lirik OSD

note: gtk_list_store_append (liststore, &iter); gtk_list_store_set (liststore, &iter, 0, "Customize", 1, "", -1);
en: Customize
ms: Suaikan

en: Select a folder
ms: Pilih folder

en: Title
ms: Tajuk

en: Artist
ms: Artis

en: Searching lyrics from %s...
ms: Menggelintar lirik dari %s...

en: Ooops, no lyric found :(
ms: Maaf, tiada lirik ditemui :(

en: %d lyrics found :)
ms: %d lirik ditemui :)

en:   %t - Title
      %p - Artist
      %a - Album
      %n - Track number
      %f - File name (without extension)
ms:   %t - Tajuk
      %p - Artis
      %a - Álbum
      %n - Nombor trek
      %f - Nama fail (tanpa sambungan)

en: %a - Album
ms: %a - Álbum

en: %f - Filename
ms: %f - Nama Fail

en: %n - Track number
ms: %n - Nombor trek

en: %p - Artist
ms: %p - Artis

en: %t - Title
ms: %t - Tajuk

en: <b>Lyric _Alignment</b>
ms: <b>_jajaran Lirik</b>

en: <b>Lyric _Color</b>
ms: <b>Wa_rna Lirik</b>

en: <b>_Filename</b>
ms: <b>_Nama Fail</b>

en: <b>_Path</b>
ms: <b>_Laluan</b>

en: A single "%" means the directory where the playing music is.
ms: "%" tunggal menunjukkan dimana direktori muzik dimainkan.

en: Acti_ve lyrics:
ms: Lirik akti_f:

en: Adjust lyric delay by +0.2 s
ms: Laras lengahan lirik ke +0.2 s

en: Adjust lyrics delay by -0.2 s
ms: Laras lengahan lirik ke -0.2 s

en: An OSD lyric show compatible with various media players and supports lyrics downloading.
ms: Paparan Lirik OSD dengan pelbagai jenis pemain media dan menyokong muat turun lirik.

en: Assign local LRC file to current music
ms: Tetapkan fail lirik setempat dengan muzik semasa

en: Auto la_unch player:
ms: Lancar pemain secara automatik:

en: C_ustomize colors
ms: Sua_ikan warna

en: Choose LRC file to download
ms: Pilih fail LRC untuk dimuat turun

en: Color _Theme:
ms: _Warna Tema:

en: D_on't ask me again
ms: Jan_gan tanya saya lagi

note: In preference/download, automately download the most matched lyric
en: Do_wnload the first candidate
ms: Muat turun pilihan pertama

en: Don't assign lyric to this music
ms: Jangan tetapkan lirik kepada muzik ini

en: F_irst line:
ms: _Baris pertama:

en: Hide the OSD Window
ms: Sembunyi Tetingkap OSD

en: If locked, you can't move OSD window by mouse
ms: Jika dikunci, anda tidak boleh alihkan tetingkap OSD menggunakan tetikus

en: If there are more than one lrc files matched with the search condition, download the first one without prompting the user.
ms: Jika terdapat lebih dari satu fail lrc yang sepadan dengan syarat penggelintaran, muat turun yang pertama dahulu  tanpa maklumkan pengguna.

en: Inactiv_e lyrics:
ms: Lirik ti_dak aktif:

en: Lyric delay +
ms: Lengah lirik +

en: Lyric delay -
ms: Lengah lirik -

en: Lyric lines:
ms: Baris lirik:

note: The outline width of text in OSD window
en: Out_line:
ms: Garis Bentuk:

en: Pla_yer command:
ms: Perintah pe_main:

en: Preferences
ms: Keutamaan

en: Search lyrics
ms: Gelintar lirik

en: Search lyrics from Internet
ms: Gelintar lirik dari internet

en: Si_ngle line
ms: S_atu baris

en: T_ranslucent on mouse over
ms: L_utsinar bila penuding diatas

en: The artist of the current track
ms: Artis bagi trek semasa

en: The filename of the current track
ms: Nama fail bagi trek semasa

en: The number of the current track
ms: Nombor trek semasa

en: The title of album of the current track
ms: Tajuk album bagi trek semasa

en: The title of the current track
ms: Tajuk trek semasa

en: _Artist:
ms: _Artis:

en: _Assign lyric...
ms: _Tetapkan lirik...

en: _Double lines
ms: _Dua baris

en: _Download
ms: _Muat Turun

en: _Font:
ms: _Fon:

note: From witch web site to search and download lyrics
en: _From:
ms: _Dari:

en: _General
ms: _Am

en: _Hide
ms: _Sembunyi

en: _Lock Position
ms: _Kunci Kedudukan

en: _Lyric Location
ms: _Lokasi Lirik

en: _No lyric
ms: _Tiada lirik

en: _Search
ms: _Gelintar

en: _Search lyric...
ms: _Gelintar lirik...

en: _Second line:
ms: Ba_ris kedua:

en: _Title:
ms: _Tajuk:

en: bottom
ms: bawah

en: middle
ms: tengah

en: top
ms: atas
