osd-lyrics - en to tr translation catalogue (78 entries)

en: LRC files
tr: LRC Dosyaları

en: Choose LRC file to assign
tr: Atamak için LRC dosyası seçin

en: The level of debug messages to log, can be 'none', 'error', 'debug', or 'info'
tr: Kayda alınacak hata iletilerinin seviyesi, 'none', 'error', 'debug', veya 'info' olarak belirtilebilir

en: Download failed
tr: İndirme başarısız

en: Cannot create the lyric directory
tr: Şarkı Sözleri dizini oluşturulamıyor

en: Lyrics not found
tr: Şarkı sözleri bulunamadı

en: No supported player is running, exit.
tr: Desteklenen bir ortam oynatıcı yok, çık.

en: Another OSD Lyrics is running, exit.
tr: Başka bir OSD Lyrics çalışıyor, çık.

en: Unknown title
tr: Bilinmeyen başlık

en: Unknown artist
tr: Bilinmeyen sanatçı

note: gtk_list_store_append (liststore, &iter); gtk_list_store_set (liststore, &iter, 0, "Customize", 1, "", -1);
en: Customize
tr: Özelleştir

en: Select a folder
tr: Bir klasör seçiniz

en: Title
tr: Başlık

en: Artist
tr: Sanatçı

en: Searching lyrics from %s...
tr: %s içinde şarkı sözleri aranıyor...

en: Ooops, no lyric found :(
tr: Şarkı sözü bulunamadı :(

en: %d lyrics found :)
tr: %d adet şarkı sözü bulundu :)

en:   %t - Title
      %p - Artist
      %a - Album
      %n - Track number
      %f - File name (without extension)
tr:   %t - Başlık
    %p - Sanatçı
    %a - Albüm
    %n - Parça Numarası
    %f - Dosya Adı (uzantı olmadan)

en: %a - Album
tr: %a - Albüm

en: %f - Filename
tr: %f - Dosya Adı

en: %n - Track number
tr: %n - Parça numarası

en: %p - Artist
tr: %p - Sanatçı

en: %t - Title
tr: %t - Başlık

en: <b>Lyric _Alignment</b>
tr: <b>Şarkı Sözü Hiz_ası</b>

en: <b>Lyric _Color</b>
tr: <b>Şarkı Sözü Ren_gi</b>

en: <b>_Filename</b>
tr: <b>_Dosya Adı</b>

en: <b>_Path</b>
tr: <b>_Yol</b>

en: A single "%" means the directory where the playing music is.
tr: Tekil "%" işareti çalınan müziğin dizinini tanımlar.

en: Acti_ve lyrics:
tr: Etkin şarkı sö_zleri:

en: Adjust lyric delay by +0.2 s
tr: Şarkı sözü gecikmesini +0.2 s olarak ayarla

en: Adjust lyrics delay by -0.2 s
tr: Şarkı sözü gecikmesini -0.2 s olarak ayarla

en: An OSD lyric show compatible with various media players and supports lyrics downloading.
tr: OSD lyric birçok ortam yürütücü ile uyumludur ve şarkı sözlerini indirmeyi destekler.

en: Assign local LRC file to current music
tr: Güncel parçaya yerel bir LRC dosyası ata

en: Auto la_unch player:
tr: Oynatıcı_yı otomatik başlat:

en: C_ustomize colors
tr: _Renkleri özelleştir

en: Choose LRC file to download
tr: İndirilecek LRC Dosyasını Seçin

en: Color _Theme:
tr: Renk _Teması:

en: D_on't ask me again
tr: Tekrar s_orma

note: In preference/download, automately download the most matched lyric
en: Do_wnload the first candidate
tr: İlk sürümü in_dir

en: Don't assign lyric to this music
tr: Bu şarkıya şarkı sözü atama

en: F_irst line:
tr: _İlk satır

en: Hide the OSD Window
tr: OSD Penceresini Gizle

en: If locked, you can't move OSD window by mouse
tr: Eğer kilitliyse, OSD penceresini hareket ettiremezsiniz

en: If there are more than one lrc files matched with the search condition, download the first one without prompting the user.
tr: Eğer arama kalıbınıza uyan birden fazla lrc dosyası varsa, kullanıcıyı uyarmadan ilkini indir.

en: Inactiv_e lyrics:
tr: Etkin olmayan şarkı sözl_eri:

en: Lyric delay +
tr: Şarkı sözü gecikmesi +

en: Lyric delay -
tr: Şarkı sözü gecikmesi -

en: Lyric lines:
tr: Şarkı sözü satırları:

note: The outline width of text in OSD window
en: Out_line:
tr: _Çıkış satırı:

en: Pla_yer command:
tr: Oynatıcı komutu:

en: Preferences
tr: Tercihler

en: Search lyrics
tr: Şarkı Sözü Ara

en: Search lyrics from Internet
tr: Şarkı sözlerini internette ara

en: Si_ngle line
tr: Tekil satır

en: T_ranslucent on mouse over
tr: Fa_re üzerindeyken saydamlaştır

en: The artist of the current track
tr: Güncel parçanın solisti

en: The filename of the current track
tr: Güncel parçanın dosya adı

en: The number of the current track
tr: Güncel parçanın numarası

en: The title of album of the current track
tr: Güncel parçanın albüm başlığı

en: The title of the current track
tr: Güncel parçanın başlığı

en: _Artist:
tr: S_anatçı:

en: _Assign lyric...
tr: Ş_arkı sözü ata...

en: _Double lines
tr: Çi_fte satırlar

en: _Download
tr: İn_dir

en: _Font:
tr: _Yazı tipi:

note: From witch web site to search and download lyrics
en: _From:
tr: _Kaynak:

en: _General
tr: _Genel

en: _Hide
tr: _Gizle

en: _Lock Position
tr: Konumu Ki_litle

en: _Lyric Location
tr: Şarkı Sözü _Dizini

en: _No lyric
tr: Şarkı sözü _yok

en: _Search
tr: Ara_ma

en: _Search lyric...
tr: Şarkı _sözü ara...

en: _Second line:
tr: İkinci Dize

en: _Title:
tr: _Başlık:

en: bottom
tr: alt

en: middle
tr: orta

en: top
tr: üst
