osd-lyrics - en to uk translation catalogue (79 entries)

en: LRC files
uk: Файли LRC

en: Choose LRC file to assign
uk: Вибрати файли LRC для призначення

en: The level of debug messages to log, can be 'none', 'error', 'debug', or 'info'
uk: Рівень налагоджувальних повідомлень у журналі може бути як «немає», «помилка», «налагодження» та «інфо»

en: Download failed
uk: Завантаження не вдалось

en: Cannot create the lyric directory
uk: Не вдається створити теку для текстів пісень

en: Lyrics not found
uk: Текст пісні не знайдений

en: No supported player is running, exit.
uk: Працює не підтримуваний програвач, вихід.

en: Another OSD Lyrics is running, exit.
uk: Працює інший OSD Lyrics, вихід.

en: Unknown title
uk: Невідома назва

en: Unknown artist
uk: Невідомий виконавець

note: gtk_list_store_append (liststore, &iter); gtk_list_store_set (liststore, &iter, 0, "Customize", 1, "", -1);
en: Customize
uk: Налаштувати

en: Select a folder
uk: Вибрати теку

en: Title
uk: Назва

en: Artist
uk: Виконавець

en: Searching lyrics from %s...
uk: Пошук текстів пісень на %s...

en: Ooops, no lyric found :(
uk: Ой, текст не знайдений :(

en: %d lyrics found :)
uk: Текст %d знайдений :)

en:   %t - Title
      %p - Artist
      %a - Album
      %n - Track number
      %f - File name (without extension)
uk:   %t - Назва
      %p - Виконавець
      %a - Альбом
      %n - Номер доріжки
      %f - Назва файла (без розширення)

en: %a - Album
uk: %a - альбом

en: %f - Filename
uk: %f - назва файла

en: %n - Track number
uk: %n - номер доріжки

en: %p - Artist
uk: %p - виконавець

en: %t - Title
uk: %t - назва

en: <b>Lyric _Alignment</b>
uk: <b>Вир_івнювання тексту пісні</b>

en: <b>Lyric _Color</b>
uk: <b>_Колір тексту</b>

en: <b>_Filename</b>
uk: <b>_Назва файла</b>

en: <b>_Path</b>
uk: <b>_Шлях:</b>

en: A single "%" means the directory where the playing music is.
uk: Окремий "%" означає теку з відтворюваною музикою.

en: Acti_ve lyrics:
uk: Акти_вні тексти:

en: Adjust lyric delay by +0.2 s
uk: Встановити затримку тексту +0.2 с

en: Adjust lyrics delay by -0.2 s
uk: Встановити затримку тексту -0.2 с

en: An OSD lyric show compatible with various media players and supports lyrics downloading.
uk: Програма OSD lyric сумісна з різними медіа-плеєрами і підтримує завантаження текстів пісень.

en: Assign local LRC file to current music
uk: Призначає локальний LRC-файл для поточної пісні

en: Auto la_unch player:
uk: _Автозапуск програвача:

en: C_ustomize colors
uk: На_лаштування кольорів

en: Choose LRC file to download
uk: Вибрати LRC-файл для завантаження

en: Color _Theme:
uk: _Тема кольорів:

en: D_on't ask me again
uk: Не _питати знову

note: In preference/download, automately download the most matched lyric
en: Do_wnload the first candidate
uk: За_вантажити перший варіант

en: Don't assign lyric to this music
uk: Не призначати текст для цієї музики

en: F_irst line:
uk: П_ерший рядок:

en: GPL v3
uk: Ліцензія GPL v3

en: Hide the OSD Window
uk: Приховати вікно OSD

en: If locked, you can't move OSD window by mouse
uk: Не можливо перемістити вказівником миші вікно OSD, якщо воно заблоковане

en: If there are more than one lrc files matched with the search condition, download the first one without prompting the user.
uk: Якщо є кілька LRC-файлів, які відповідають умовам пошуку, завантажувати першої варіант без підтвердження користувачем.

en: Inactiv_e lyrics:
uk: Н_еактивні тексти:

en: Lyric delay +
uk: Затримка тексту +

en: Lyric delay -
uk: Затримка тексту -

en: Lyric lines:
uk: Рядки тексту:

note: The outline width of text in OSD window
en: Out_line:
uk: С_хема:

en: Pla_yer command:
uk: _Команда програвача:

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Search lyrics
uk: Пошук текстів пісень

en: Search lyrics from Internet
uk: Пошук текстів пісень в Інтернеті

en: Si_ngle line
uk: Оди_н рядок

en: T_ranslucent on mouse over
uk: Н_апівпрозоре під вказівником

en: The artist of the current track
uk: Виконавець поточної доріжки

en: The filename of the current track
uk: Назва файла поточної доріжки

en: The number of the current track
uk: Номер поточної доріжки

en: The title of album of the current track
uk: Назва альбому поточної доріжки

en: The title of the current track
uk: Назва поточної доріжки

en: _Artist:
uk: _Виконавець:

en: _Assign lyric...
uk: Призн_ачити текст...

en: _Double lines
uk: _Два рядки

en: _Download
uk: _Завантажити

en: _Font:
uk: _Шрифт:

note: From witch web site to search and download lyrics
en: _From:
uk: _З:

en: _General
uk: _Загальне

en: _Hide
uk: _Приховати

en: _Lock Position
uk: _Заблокувати положення

en: _Lyric Location
uk: Мі_сце розташування текстів

en: _No lyric
uk: _Немає тексту

en: _Search
uk: _Пошук

en: _Search lyric...
uk: П_ошук тексту пісні...

en: _Second line:
uk: _Другий рядок:

en: _Title:
uk: _Назва:

en: bottom
uk: внизу

en: middle
uk: в середині

en: top
uk: вгорі
