osinfo-db-tools - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Verbose progress information
ca: Informació detallada del progrés

en: %s: error while parsing commandline options: %s
ca: %s: error en analitzar sintàcticament les opcions de la línia d'ordres: %s

en: Schema validity error %s
ca: Error de validesa de l'esquema %s

en: Unable to create libxml parser
ca: No es pot crear l'analitzador sintàctic libxml

en: Unable to parse XML document '%s'
ca: No es pot analitzar sintàcticament el document XML «%s»

en: Unable to validate XML document '%s'
ca: No es pot validar el document XML «%s»

en: Processing '%s'...
ca: S'està processant «%s»...

en: Unable to create RNG parser for %s
ca: No es pot crear l'analitzador sintàctic RNG per %s

en: Unable to parse RNG %s
ca: No es pot analitzar sintàcticament RNG %s

en: Unable to create RNG validation context %s
ca: No es pot crear el context de validació RNG %s

en: - Validate XML documents
ca: - Valida documents XML

en: Error while parsing commandline options: %s
ca: Error en analitzar sintàcticament les opcions de la línia d'ordres: %s
