osinfo-db-tools - en to cs translation catalogue (43 entries)

en: Verbose progress information
cs: Podrobnější výstup průběhu

en: Export the osinfo-db user directory
cs: Exportovat složku uživatele osinfo-db

en: Export the osinfo-db local directory
cs: Exportovat lokální složku osinfo-db

en: Export the osinfo-db system directory
cs: Exportovat systémovou složku osinfo-db

en: Export an osinfo-db custom directory
cs: Exportovat uživatelsky určenou složku osinfo-db

en: Set version number of archive
cs: Nastavit číslo verze archivu

en: Export the osinfo-db root directory
cs: Exportovat root složku osinfo-db

en: License file
cs: Licenční soubor

en: - Export database archive
cs: - Export databázového archivu

en: %s: error while parsing commandline options: %s
cs: %s: chyba při zpracovávání voleb příkazového řádku: %s

en: %s: expected path to one archive file to export
cs: %s: očekáván popis umístění jednoho archivního souboru, který chcete exportovat

en: Only one of --user, --local, --system & --dir can be used
cs: Je možné použít pouze jedno z --user, --local, --system --dir

en: Import into user directory
cs: Naimportovat do uživatelské složky

en: Import into local directory
cs: Importovat do místní složky

en: Import into system directory
cs: Importovat do systémové složky

en: Import into custom directory
cs: Importovat do uživatelsky určené složky

en: Installation root directory
cs: Instalační kořenová složka

en: Import the latest osinfo-db from osinfo-db's website
cs: Naimportovat nejnovější osinfo-db z webu projektu

en: - Import database archive
cs: - Import databázového archivu

en: %s: expected path to one archive file to import
cs: %s: očekáván popis umístění jednoho archivního souboru, který chcete naimportovat

en: Report the user directory
cs: Nahlásit uživatelskou složku

en: Report the local directory
cs: Nahlásit místní složku

en: Report the system directory
cs: Nahlásit systémovou složku

en: Report the custom directory
cs: Nahlásit uživatelsky určenou složku

en: Report against root directory
cs: Nahlásit proti kořenové složce

en: - Report database locations
cs: - Nahlásit umístění databáze

en: %s: unexpected extra arguments
cs: %s: neočekávané další argumenty

en: Unable to locate '%s' in any database location
cs: „%s“ se nedaří nalézt v žádném umístění databáze

en: Schema validity error %s
cs: Chyba platnosti schématu %s

en: Unable to create libxml parser
cs: Není možné vytvořit parser libxml

en: Unable to parse XML document '%s'
cs: Nedaří se zpracovat XML dokument „%s“

en: Unable to validate XML document '%s'
cs: Nedaří se ověřit XML dokument „%s“

en: Processing '%s'...
cs: Zpracování „%s“…

en: Unable to create RNG parser for %s
cs: Nedaří se vytvořit RNG parser pro %s

en: Unable to parse RNG %s
cs: Nedaří se zpracovat RNG %s

en: Unable to create RNG validation context %s
cs: Nedaří se vytvořit kontextu ověření RNG %s

en: Validate files in user directory
cs: Ověřit soubory v uživatelské složce

en: Validate files in local directory
cs: Ověřit soubory v místní složce

en: Validate files in system directory
cs: Ověřit soubory v systémové složce

en: Validate files in custom directory
cs: Ověřit soubory v uživatelsky určené složce

en: - Validate XML documents
cs: - Ověřit XML dokumenty

en: Error while parsing commandline options: %s
cs: Chyba při zpracovávání voleb příkazového řádku: %s

en: Only one of --user, --local, --system, --dir or positional filenames can be used
cs: Je možné použít jen jedno z --user, --local, --system, --dir nebo poziční soubory
