osinfo-db-tools - en to pl translation catalogue (43 entries)

en: Verbose progress information
pl: Więcej informacji o postępie

en: Export the osinfo-db user directory
pl: Eksportuje katalog użytkownika osinfo-db

en: Export the osinfo-db local directory
pl: Eksportuje lokalny katalog osinfo-db

en: Export the osinfo-db system directory
pl: Eksportuje systemowy katalog osinfo-db

en: Export an osinfo-db custom directory
pl: Eksportuje niestandardowy katalog osinfo-db

en: Set version number of archive
pl: Ustawia numer wersji archiwum

en: Export the osinfo-db root directory
pl: Eksportuje główny katalog osinfo-db

en: License file
pl: Plik licencji

en: - Export database archive
pl: — eksportowanie archiwum bazy danych

en: %s: error while parsing commandline options: %s
pl: %s: błąd podczas przetwarzania opcji wiersza poleceń: %s

en: %s: expected path to one archive file to export
pl: %s: oczekiwano ścieżki do jednego pliku archiwum do wyeksportowania

en: Only one of --user, --local, --system & --dir can be used
pl: Tylko jeden parametr z --user, --local, --system i --dir może być używany

en: Import into user directory
pl: Importuje do katalogu użytkownika

en: Import into local directory
pl: Importuje do katalogu lokalnego

en: Import into system directory
pl: Importuje do katalogu systemowego

en: Import into custom directory
pl: Instaluje w niestandardowym katalogu

en: Installation root directory
pl: Główny katalog instalacji

en: Import the latest osinfo-db from osinfo-db's website
pl: Importuje najnowszą bazę osinfo-db ze strony projektu osinfo-db

en: - Import database archive
pl: — importowanie archiwum bazy danych

en: %s: expected path to one archive file to import
pl: %s: oczekiwano ścieżki do jednego pliku archiwum do zaimportowania

en: Report the user directory
pl: Zgłasza katalog użytkownika

en: Report the local directory
pl: Zgłasza katalog lokalny

en: Report the system directory
pl: Zgłasza katalog systemowy

en: Report the custom directory
pl: Zgłasza niestandardowy katalog

en: Report against root directory
pl: Zgłasza katalog główny

en: - Report database locations
pl: — zgłaszanie położeń bazy danych

en: %s: unexpected extra arguments
pl: %s: nieoczekiwane dodatkowe parametry

en: Unable to locate '%s' in any database location
pl: Nie można odnaleźć „%s” w żadnym położeniu bazy danych

en: Schema validity error %s
pl: Błąd poprawności schematu %s

en: Unable to create libxml parser
pl: Nie można utworzyć parsera biblioteki libxml

en: Unable to parse XML document '%s'
pl: Nie można przetworzyć dokumentu XML „%s”

en: Unable to validate XML document '%s'
pl: Nie można sprawdzić poprawności dokumentu XML „%s”

en: Processing '%s'...
pl: Przetwarzanie „%s”…

en: Unable to create RNG parser for %s
pl: Nie można utworzyć parsera RNG dla %s

en: Unable to parse RNG %s
pl: Nie można przetworzyć RNG %s

en: Unable to create RNG validation context %s
pl: Nie można utworzyć kontekstu sprawdzania poprawności RNG %s

en: Validate files in user directory
pl: Sprawdza poprawność plików w katalogu użytkownika

en: Validate files in local directory
pl: Sprawdza poprawność plików w katalogu lokalnym

en: Validate files in system directory
pl: Sprawdza poprawność plików w katalogu systemowym

en: Validate files in custom directory
pl: Sprawdza poprawność plików w niestandardowym katalogu

en: - Validate XML documents
pl: — sprawdzanie poprawności dokumentów XML

en: Error while parsing commandline options: %s
pl: Błąd podczas przetwarzania opcji wiersza poleceń: %s

en: Only one of --user, --local, --system, --dir or positional filenames can be used
pl: Tylko jeden parametr z --user, --local, --system i --dir (lub pozycyjne nazwy plików) może być używany
