osinfo-db-tools - en to uk translation catalogue (43 entries)

en: Verbose progress information
uk: Докладні дані щодо поступу

en: Export the osinfo-db user directory
uk: Експортувати каталог користувача osinfo-db

en: Export the osinfo-db local directory
uk: Експортувати локальний каталог osinfo-db

en: Export the osinfo-db system directory
uk: Експортувати загальносистемний каталог osinfo-db

en: Export an osinfo-db custom directory
uk: Експортувати нетиповий каталог osinfo-db

en: Set version number of archive
uk: Встановити номер версії архіву

en: Export the osinfo-db root directory
uk: Експортувати кореневий каталог osinfo-db

en: License file
uk: Файл умов ліцензування

en: - Export database archive
uk: - Експортувати архів бази даних

en: %s: error while parsing commandline options: %s
uk: %s: помилка під час обробки параметрів рядка команди: %s

en: %s: expected path to one archive file to export
uk: %s: мало бути вказано шлях до одного з файлів архіву для експортування

en: Only one of --user, --local, --system & --dir can be used
uk: Можна використовувати лише один з параметрів, --user, --local, --system або --dir

en: Import into user directory
uk: Імпортувати до каталогу користувача

en: Import into local directory
uk: Імпортувати до локального каталогу

en: Import into system directory
uk: Імпортувати до системного каталогу

en: Import into custom directory
uk: Імпортувати до нетипового каталогу

en: Installation root directory
uk: Кореневий каталог встановлення

en: Import the latest osinfo-db from osinfo-db's website
uk: Імпортувати найсвіжішу osinfo-db з сайта osinfo-db

en: - Import database archive
uk: - Імпортувати архів бази даних

en: %s: expected path to one archive file to import
uk: %s: мало бути вказано шлях до одного з файлів архіву для імпортування

en: Report the user directory
uk: Звіт щодо каталогу користувача

en: Report the local directory
uk: Звіт щодо локального каталогу

en: Report the system directory
uk: Звіт щодо системного каталогу

en: Report the custom directory
uk: Звіт щодо нетипового каталогу

en: Report against root directory
uk: Звіт щодо кореневого каталогу

en: - Report database locations
uk: - Звіт щодо розташування баз даних

en: %s: unexpected extra arguments
uk: %s: неочікувані зайві аргументи

en: Unable to locate '%s' in any database location
uk: Не вдалося знайти «%s» у жодному з розташувань баз даних

en: Schema validity error %s
uk: Помилка під час перевірки чинності схеми, %s

en: Unable to create libxml parser
uk: Не вдалося створити обробник libxml

en: Unable to parse XML document '%s'
uk: Не вдалося обробити документ XML, «%s»

en: Unable to validate XML document '%s'
uk: Не вдалося перевірити коректність документа XML, «%s»

en: Processing '%s'...
uk: Обробляємо «%s»…

en: Unable to create RNG parser for %s
uk: Не вдалося створити обробник RNG для %s

en: Unable to parse RNG %s
uk: Не вдалося обробити RNG, %s

en: Unable to create RNG validation context %s
uk: Не вдалося створити контекст перевірки RNG, %s

en: Validate files in user directory
uk: Перевірити файли у каталозі користувача

en: Validate files in local directory
uk: Перевірити файли у локальному каталозі

en: Validate files in system directory
uk: Перевірити файли у системному каталозі

en: Validate files in custom directory
uk: Перевірити файли у нетиповому каталозі

en: - Validate XML documents
uk: - Перевірка документів XML

en: Error while parsing commandline options: %s
uk: Помилка під час спроби обробити параметри командного рядка: %s

en: Only one of --user, --local, --system, --dir or positional filenames can be used
uk: Можна використовували лише один з параметрів --user, --local, --system, --dir або позиційні назви файлів
