osinfo-db - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: Alpine Linux Project
ca: Projecte Alpine Linux

en: Alpinelinux 3.8 Standard
ca: Alpinelinux 3.8 estàndard

en: Alpinelinux 3.8 Extended
ca: Alpine Linux 3.8 estesa

en: Alpinelinux 3.8 Virtual
ca: Alpinelinux 3.8 virtual

en: Debian Project
ca: Projecte Debian

en: Fedora Project
ca: Projecte Fedora

en: Fedora 21 Workstation
ca: Fedora Workstation 21

en: Fedora 21 Server
ca: Fedora Server 21

en: Fedora 21 Cloud
ca: Fedora Cloud 21

en: Fedora 22 Workstation
ca: Fedora Workstation 22

en: Fedora 22 Server
ca: Fedora Server 22

en: Fedora 23 Workstation
ca: Fedora Workstation 23

en: Fedora 23 Server
ca: Fedora Server 23

en: Fedora 24 Workstation
ca: Fedora Workstation 24

en: Fedora 24 Server
ca: Fedora Server 24

en: Fedora 25 Workstation
ca: Fedora Workstation 25

en: Fedora 25 Server
ca: Fedora Server 25

en: Fedora 26 Workstation
ca: Fedora Workstation 26

en: Fedora 26 Server
ca: Fedora Server 26

en: Fedora 27 Workstation
ca: Fedora Workstation 27

en: Fedora 27 Server
ca: Fedora Server 27

en: Fedora 28 Workstation
ca: Fedora Workstation 28

en: Fedora 28 Server
ca: Fedora Server 28

en: GNOME Project
ca: Projecte GNOME

en: Microsoft Windows 10 Enterprise (Long Term Servicing Branch)
ca: Microsoft Windows 10 Enterprise (LTSB)

en: Microsoft Windows 10 Enterprise (Long Term Servicing Branch) Evaluation
ca: Microsoft Windows 10 Enterprise (LTSB) avaluació

en: Windows Server 2012 for HyperV
ca: Windows Server 2012 per a HyperV

en: Windows Server 2012 Volume License
ca: Llicència per volum de Windows Server 2012

en: Windows Server 2012 R2 for HyperV
ca: Windows Server 2012 R2 per a HyperV

en: Windows Server 2012 R2 Volume License
ca: Llicència per volum de Windows Server 2012 R2

en: Windows Server 2016 for HyperV
ca: Windows Server 2016 per a HyperV

en: Microsoft Windows 7 Debug Checked Build
ca: Construcció de depuració i comprovació de Microsoft Windows 7

en: Microsoft Windows 8.1 Debug Checked Build
ca: Construcció de depuració i comprovació de Microsoft Windows 8.1

en: Microsoft Windows 8.1 Enterprise Debug Checked Build
ca: Construcció de depuració i comprovació de Microsoft Windows 8.1 Enterprise

en: Microsoft Windows 8 Debug Check Build
ca: Construcció de depuració i comprovació de Microsoft Windows 8

en: Microsoft Windows 8 Enterprise Debug Check Build
ca: Construcció de depuració i comprovació de Microsoft Windows 8 Enterprise

en: NetBSD Project
ca: Projecte NetBSD

en: OpenBSD Project
ca: Projecte OpenBSD

en: SUSE Linux Enterprise Desktop 12 Unknown
ca: SUSE Linux Enterprise Desktop 12 desconegut

en: SUSE Linux Enterprise Server 12 Unknown
ca: SUSE Linux Enterprise Server 12 desconegut
