osinfo-db - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: keyboard
cs: klávesnice

en: mouse
cs: myš

en: NetBSD 8.1 Network Install
cs: NetBSD 8.1 instalace ze sítě

en: NetBSD 8.2 Network Install
cs: NetBSD 8.2 instalace ze sítě

en: NetBSD 8.2 Network Install (Serial Console)
cs: NetBSD 8.2 instalace ze sítě (sériová konzole)

en: NetBSD 9.0 Network Install
cs: NetBSD 9.0 instalace ze sítě

en: NetBSD 9.0 Network Install (Serial Console)
cs: NetBSD 9.0 instalace ze sítě (sériová konzole)

en: Red Hat Enterprise Linux 8 Unknown
cs: Red Hat Enterprise Linux 8 neznámá
