osinfo-db - en to de translation catalogue (12 entries)

en: keyboard
de: Tastatur

en: mouse
de: Maus

en: tablet
de: Tablett

en: Debian 12 (Generic)
de: Debian 12 (Generisch)

en: Debian 12 (No Cloud)
de: Debian 12 (Keine Cloud)

en: NixOS 20.09 (GNOME installation CD)
de: NixOS 20.09 (GNOME Installations-CD)

en: NixOS 21.05 (GNOME installation CD)
de: NixOS 21.05 (GNOME Installations-CD)

en: NixOS 21.11 (GNOME installation CD)
de: NixOS 21.11 (GNOME Installations-CD)

en: NixOS 22.05 (GNOME installation CD)
de: NixOS 22.05 (GNOME Installations-CD)

en: NixOS 22.11 (minimal installation CD)
de: NixOS 22.11 (Minimalinstallations-CD)

en: NixOS 22.11 (GNOME installation CD)
de: NixOS 22.11 (GNOME Installations-CD)

en: NixOS 22.11 (Plasma 5 installation CD)
de: NixOS 22.11 (Plasma 5 Installations-CD)
