osinfo-db - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Qemu/KVM
ja: QEMU/KVM

en: Debian Project
ja: Debian プロジェクト

en: Fedora 34 Server
ja: Fedora 12 サーバ

en: Fedora 34 Everything
ja: Fedora 34 すべて

en: FreeBSD Project
ja: FreeBSD プロジェクト

en: GNOME Project
ja: GNOME プロジェクト

en: NetBSD Project
ja: NetBSD プロジェクト

en: OpenBSD Project
ja: OpenBSD プロジェクト
