osinfo-db - en to ru translation catalogue (60 entries)

en: keyboard
ru: клавиатура

en: mouse
ru: мышь

en: tablet
ru: планшет

en: ALT 10.0
ru: Альт 10.0

en: BaseALT
ru: Базальт

en: ALT Workstation 10.0
ru: Альт Рабочая cтанция 10.0

en: ALT Workstation K 10.0
ru: Альт Рабочая станция К 10.0

en: ALT Education 10.0
ru: Альт Образование 10.0

en: ALT Server 10.0
ru: Альт Сервер 10.0

en: ALT Virtualization Server 10.0
ru: Альт Сервер виртуализации 10.0

en: ALT Simply 10.0
ru: Альт Симпли 10.0

en: ALT Simply live 10.0
ru: Альт Симпли живая система 10.0

en: ALT 8 Education
ru: Альт Образование 8

en: ALT 8.1
ru: Альт 8.1

en: ALT 8.1 Workstation
ru: Альт Рабочая cтанция 8.1

en: ALT 8.1 Workstation K
ru: Альт Рабочая станция К 8.1

en: ALT 8.2
ru: Альт 8.2

en: ALT 8.2 Workstation
ru: Альт Рабочая cтанция 8.2

en: ALT 8.2 Workstation K
ru: Альт Рабочая станция К 8.2

en: ALT 8.2 Server
ru: Альт Сервер 8.2

en: ALT 8.2 Simply
ru: Альт Симпли 8.2

en: ALT 9.0
ru: Альт 9.0

en: ALT Workstation 9.0
ru: Альт Рабочая cтанция 9.0

en: ALT Workstation K 9.0
ru: Альт Рабочая станция К 9.0

en: ALT Education 9.0
ru: Альт Образование 9.0

en: ALT Server 9.0
ru: Альт Сервер 9.0

en: ALT Virtualization Server 9.0
ru: Альт Сервер виртуализации 9.0

en: ALT Simply 9.0
ru: Альт Симпли 9.0

en: ALT Simply live 9.0
ru: Альт Симпли живая система 9.0

en: ALT 9.1
ru: Альт 9.1

en: ALT Workstation 9.1
ru: Альт Рабочая cтанция 9.1

en: ALT Workstation K 9.1
ru: Альт Рабочая станция К 9.1

en: ALT Education 9.1
ru: Альт Образование 9.1

en: ALT Server 9.1
ru: Альт Сервер 9.1

en: ALT Virtualization Server 9.1
ru: Альт Сервер виртуализации 9.1

en: ALT Simply 9.1
ru: Альт Симпли 9.1

en: ALT Simply live 9.1
ru: Альт Симпли живая система 9.1

en: ALT 9.2
ru: Альт 9.2

en: ALT Workstation 9.2
ru: Альт Рабочая cтанция 9.2

en: ALT Workstation K 9.2
ru: Альт Рабочая станция К 9.2

en: ALT Education 9.2
ru: Альт Образование 9.2

en: ALT Server 9.2
ru: Альт Сервер 9.2

en: ALT Virtualization Server 9.2
ru: Альт Сервер виртуализации 9.2

en: ALT Simply 9.2
ru: Альт Симпли 9.2

en: ALT Simply live 9.2
ru: Альт Симпли живая система 9.2

en: ALT p10 StarterKits
ru: Альт Стартовый набор p10

en: ALT p8 StarterKits
ru: Альт Стартовый набор p8

en: ALT p9 StarterKits
ru: Альт Стартовый набор p9

en: ALT regular
ru: Альт Регулярная сборка

en: Mandrake RE Spring 2001
ru: Mandrake Русская редакция Весна 2001

en: ALTLinux
ru: Альт Линукс

en: ALT Linux 2.0
ru: Альт Линукс 2.0

en: ALT Linux 2.2
ru: Альт Линукс 2.2

en: ALT Linux 2.4
ru: Альт Линукс 2.4

en: ALT Linux 3.0
ru: Альт Линукс 3.0

en: ALT Linux 4.0
ru: Альт Линукс 4.0

en: ALT Linux 4.1
ru: Альт Линукс 4.1

en: ALT Linux 5.0
ru: Альт Линукс 5.0

en: ALT Linux 6.0
ru: Альт Линукс 6.0

en: ALT Linux 7.0
ru: Альт Линукс 7.0
