osinfo-db - en to es translation catalogue (6 entries)

en: keyboard
es: teclado

en: mouse
es: ratón

en: Windows Server 2012 for HyperV
es: Windows Server 2012 para HyperV

en: Windows Server 2012 Volume License
es: Licencia por volumen Windows Server 2012

en: Windows Server 2012 R2 for HyperV
es: Windows Server 2012 R2 para HyperV

en: Windows Server 2012 R2 Volume License
es: Licencia por volumen Windows Server 2012 R2
